Masz pytania? Zadzwoń!


616460056

O nas

O nas 

Zapewniamy kompleksową i bezpieczną obsługę transakcji sprzedaży, kupna, najmu i wynajmu nieruchomości koncentrując swoje działania na terenie Swarzędza i okolic.

Świetnie znamy lokalny rynek: pracujemy w zawodzie od wielu lat, doskonale znamy zarówno teren, poszczególne dzielnice, osiedla i budynki, na bieżąco widzimy zmieniające się trendy, wiemy co dana lokalizacja oferuje i jakie są jej atuty, a jakie wady- dzięki temu możemy Tobie dobrze doradzić w optymalnym wyborze.

Indywidualnie traktujemy każdego Klienta: nie jesteśmy korporacją, jesteśmy elastyczni i  dostosujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Poświęcimy ci tyle czasu ile będziesz potrzebował.

Współpracujemy z biurami nieruchomości, doradcami finansowymi, notariuszami i innymi podmiotami prawnymi, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksową obsługę przy zakupie wymarzonych „czterech kątów”, bądź przy sprzedaży Twojej nieruchomości.

Partnerzy

Ceniąc Twoją wygodę i czas nasze biuro współpracuje z firmami, których usługi są pomocne na rynku nieruchomości:

 

WELNICKI.PL    www.welnicki.pl
Wycena i obsługa nieruchomości. Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego i Zarządcy Nieruchomości

 

Usługi Geodezyjne i Kartograficzne – Sławomir Karolczak    www.geodetaswarzedz.pl
Usługi geodezyjne i kartograficzne – pomiary sytuacyjno-wysokościowe, inwentaryzacje urządzeń podziemnych, tyczenie budynków i obiektów, podziały nieruchomości (działki) i inne prace geodezyjne

 

KLIKmapa    www.klikmapa.pl
Klikmapa.pl jest ogólnopolską wyszukiwarką ogłoszeń nieruchomości

 

MATMEBLE    www.matmeble.pl
Producent mebli na wymiar, szczególnie mebli kuchennych. Oferuje kompleksową obsługę, zaczynając od pomiarów, poprzez projektowanie, wykonanie i montaż. Dla klientów biura HAVEN Nieruchomości przygotowaliśmy voucher uprawniający do skorzystania z rabatu na nasze meble (dodatkowe informacje w biurze nieruchomości)